KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 15075015
nr 1507 5015
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Stockholms slott. Signerad, numrerad pt, daterad -71, bladets mått: 23x40 cm, yttermått inklusive ram: 34x51 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 5 december 2022
kl 18:16:48
100 kr
150 kr
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén